BAR
Chateau d´OrV našom bare nájdete vždy široký výber alkoholických, nealkoholických a teplých nápojov. Čo sa týka alkoholických nápojov, ponúkame rozšírený výber aby si každý našiel svoju obľúbenú značku. V ponuke nealkoholických nápojov nájdete od bežnej ponuky nápojov aj ponuku netradičných nápojov. Náš bar ponúka taktiež kvalitnú kávu značky Caffe Diemme až po ponuku rôznych čajov a teplých nápojov..

Bar je zariadený tak, aby sa každý kto príde k nám do vínotéky cítil ako doma. Kombinácia dreva, baru so zaujímavým vzorom pripomínajúcim korok vám zaručí príjemnú atmosféru Príďte a vychutnajte si atmosféru coffee & wine bar Chateau d´Or..


WINE BAR
Chateau d´OrV našom wine bare nájdete široký výber slovenských ale aj zahraničných vín, vybraných uznávaným someliérom Miroslavom Jajcayom. V našom výbere sa ukrývajú od klasických vín aj rôzne výberové vína, ktoré majú svoj určitý charakter. Môžeme vám garantovať, že v našej vínotéke nájdete víno pre každú príležitosť. .

V coffee & wine bare Chateau d´Or si môžete vychutnať kvalitné vína v prostredí, kde vás obklopujú rôzne značky vín. Takéto spojenie vás prenesie do príjemnej atmosféry, ktorú budete doslova milovať. .


SALÓNIK
Chateau d´OrNáš salónik je svojím prostredím a ponukou prispôsobený tak, aby si každý kto si vie vychutnať kvalitný bourbon v spojení s výberovými cigarami prišiel na svoje. Spojenie masívneho dreva, kožených klasických sedačiek s príjemnou atmosférou vám prinesie vždy pocit luxusu .

Myšlienka mať vlastný salónik, kde si môžete vychutnať kvalitné alkoholické a nealkoholické nápoje v spojení s kvalitnými cigarami vznikol veľmi prirodzene, nakoľko chceme našim klientom zabezpečiť čo najpríjemnejšiu atmosféru.