Naša

TRADÍCIA

C offee & wine bar Chateau D´Or je pomerne mladý ale veľmi príjemný wine bar založený na kvalite od roku 2014, ktorú sa snaží neustále poskytovať prostredníctvom širokého sortimentu výberových vín. Túto ponuku zostavil pre coffee & wine bar Chateau D´Or uznávaný slovenský someliér Miroslav Jajcay zo Slovenského Grobu. V našej ponuke nájdete výber vín z celého sveta.

Okrem wine baru u nás nájdete príjemný salónik, kde si môžete vychutnať kvalitný sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov v spojení s prvotriednymi cigarami, ktoré si môžete u nás priamo zakúpiť. Pre milovníkov kávy, ponúkame taliansku kávu značky Caffe Diemme pripravenú vždy z čerstvo namletej kávy. Ponúkané vína môžete ochutnávať na pravidelných degustáciach usporadúvaných coffe & wine barom Chateau d´Or.

Miroslav Jajcay

Someliér


Miroslav Jajcay je najúspešnejším slovenským someliérom. Ako jedinému Slovákovi sa mu podarilo vyhrať dve česko-slovenské súťaže someliérov v ČR. Vínam a someliérstvu sa však nevenuje len na súťažiach. Aby vo svojich prevádzkach mohol zákazníkom ponúkať atraktívne, kvalitné a lahodné vína, cestuje po svete a hľadá inšpiratívne chute a značky.
Aby som sa naučil, ktoré víno je dobré, začal som ich ochutnávať, spoznávať a študovať.