Výber z nášho

Nápojového lístka

Rosé d´Anjou

Svetlé ružové víno s príjemnou arómou jahôd, malín a plnou sladkastou chuťou červených letných plodov. Víno vyrobené vybalancovaným pomerom zbytkového cukru a sviežich kyseliniek.

Impari Nero D´Avola Terre Siciliane

Farba je hlboká rubínovo červená, nepreniknuteľná, s granátovými odtieňmi. Intenzívne, elegantné, s korenenými tónmi sladkého drievka, čierneho korenia, tabaku, čierneho bobuľového ovocia a blackberry jam. Plné vyvažené víno so sladkými tónmi.

Louis Roederer brut Premier

Brut Premier je tradičné spojenie štyroch vín z rôznych zberov. Zostava sa skladá z 56% Pinot Noir, 34% Chardonnay a 10% Pinot Meunier. Vína, ktoré mu dávajú telo a predovšetkým komplexnosť, odtlačok štýlu Louis Roederer.

Cabernet sauvignon

Víno tmavej rubínovo granátovej farby, s pôsobivou pevnou ovocnou vôňou, v ktorej dominujú tóny čiernych ríbezlí, černíc a čučoriedok, zvýraznenou vápencovou minerálnosťou. Chuť vína je presvedčivo odrodovo ovocná, s výraznými tónmi cassis a čierneho bobuľového ovocia, s delikátnou korenistosťou, impozantnou štruktúrou kyselín a tanínov a s ovocne silnou dochuťou.

4 živly biele

Cuvée 4 ŽIVLY je vytvorené asamblážou štyroch najkrajších bielych vín ročníka 2011, ktoré pochádzajú z našich vlastných viníc - zo Suchého vrchu a Novín. Je to jedinečné spojenie odrôd Pinot Gris, Veltlínske zelené, Chardonnay a Rizling rýnsky.

4 živly červené

Cuvée 4 ŽIVLY má pôvod vo vinici Suchý vrch pri Šenkviciach. Je tvorené dokonalou kombináciou štyroch vín ročníka 2008. Použité odrody sú Pinot Noir, Cabernet Sauvignon, André a Alibernet.

Pálava 1

Pekná a iskrivá, žltozelená farba vína. Vo vôni pociťujeme stopu kvitnúcich kvetín a zrelej broskyne na pozadí. Chuť vína je sprevádzaná stopou tropického ovocia so šťavnakou kyselinou a korenistou dochuťou.

Čierny medveď

Toto ovocné vínko Vás očarí sviežou vôňou čerstvých ríbezľových bobuliek s jemne sladkastou chuťou.

Prémium Besztercei Ó-Slivovica pálinka

Spomínate si na babičkin slivkový lekvár? Na tú nezabudnuteľnú chuť, čo ste cítili na jazyku pri ochutnávke jednej lyžice? Prv než ju zdvihnete k perám, zhlboka vdýchnite a pocítite tú nezameniteľnú chuť.

Prémium Bíbor Marhuľovica pálinka

Šťavnaté marhule, ktoré sú obletované čierno – žltými osami pripomínajú horúčavu Veľkej maďarskej nížiny, v diaľke chvejúci sa prízrak a turecké rozprávky od Jókaiho. Z týchto marhúl pripravený šlachetný nápoj spôsobí sled farebných obrázkov vytvorený zo spomienok.

Prémium Bazovica pálinka

Budete sa čudovať, ale na prípravu 4 cl pálenky potrebujeme spracovať 1,6 kg bazových kvetov. Aby sa uplatnila tá ozajstná chuť destilátu, sa do rmutu pridáva viac putní na slnku sušených kvetov.

Prémium Cserszegi Korenistá Hroznovica

Hrozno je ovocie, ktoré nás núti na vnímanie a starostlivosť. Vedeli to už aj starí Rimania – hrozno považovali za symbol mieru, keď ho roľníci začali pestovať. Pokiaľ túžite po pokoji v duši, zvoľte túto lahôdku.

Prémium Dulovica pálinka

Spomínate si na babičkin dulový lekvár? Na tú sladkú ale trpkú chuť, čo vo vašom detstve pre vás znamenalo tak veľa? Po ochutnaní tejto lahôdky možno sa vrátite aj do minulosti.

Espresso 8g

€1,00

Espresso 8g smliekom

€1,15

Espresso bez kofeínu 8g

€1,00

Ristretto 8g

€1,00

Caffe Latte 8g

€1,70

Caffe Latte bez kofeínu 8g

€1,70

Cappucino 8g

€1,50

Cappucino bez kofeínu 8g

€1,50

Viedenská káva 8g

€1,50

Macchiato 8g

€1,50