DEGUSTÁCIA
VínaV našom wine bare pravidelne usporadúvame degustáciu vín, ktorú zastrešuje odborník a znalec vín Miroslav Jajcaj.

Ponúkané vína je možné ochutnávať okrem pravidelných degustácií poriadaných vínotékou aj každý deň v rámci ponuky rozlievaných vín. Vyhľadávajú sa vína, ktoré ponúkajú výborný pomer kvality a ceny. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a profesionálne, aby sme vyšli v ústrety všetkým, ktorý hľadajú stále nové i kvalitou overené vína za najnižšie ceny.


REZERVÁCIE
Chateau d´OrNáš coffe and wine bar je vhodný svojou polohou a veľkosťou na vianočné večierky, oslavy narodenín a iných príležitostí. Vychutnajte si v spoločnosti vami vybraných hostí príjemnú atmosféru, ktorú vám prinesie prostredie akým je coffe and wine bar Chateau d´Or.

Rezervovať si podnik, prípadne iba stôl môžete jednoducho. Zavolajte nám na telefónne číslo: 0915 639 918 a náš ochotný personál vám určite nájde vhodný termín pre rezerváciu.


ŽIVÁ HUDBA
v Chateau d´OrPríďte si vychutnať živú hudbu priamo do nášho coffe and wine baru Chateau d´Or. Spojenie hudby a kvalitného vína vám prinesie príjemný večer v príjemnom prostredí a s príjemnou spoločnosťou. V prípade ak máte záujem rezervovať si podnik pre seba a svoju spoločnosť, radi vám zabezpečíme aj súkromný "koncert" iba pre vás.

Živú hudbu vám prinesieme v pravidelných termínoch, ktoré sa dozviete vždy dopredu na našej internetovej stránke.